Tipo90 Kayıt OL

Tipo90 sitesine kayıt olmak için tipo90 whatsapp numaramız üzerinden iletişime geçip sadece bir isim belirtmeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede tipo90 kullanıcı adı ve şifre gönderip yatırım ve çekimler hakkında bilgi verecektir.

Tipo90 Kayıt İşlemleri

Tipo90 kayıt işlemleri süresince sizden hiç bir bilgi talep edilmeyecektir. Tamamen ücretsiz olan Tipo90.com üyeliği için sizden bilgi belge ve ücret talep eden internet üzerinde bayilerde dikkat ediniz. Kayıt esnasın da sadece bir isim belirtmeniz yeterli olacaktır. Belirtmiş olduğunuz isim whastapp datamızda kalması ve sizlere bir şekilde hitap edebilmek adına istenir. Gerçek adınız olmasına gerek yok.

  • Para yatırımın da 
  • Çekim esnasın da 
  • Yada bir başla işlemleriniz 

Yapılırken sizden hiç bir şekilde kendi adınız ve soy adınıza olması gerekir gibi talepler de bulunulmaz. Her hangi bir isme ait banka hesabı yada papara hesabı ile yatırım çekim yapabilirsiniz.

Tipo90 Sitesine Nasıl Kayıt Olunur ?

Yapmanız gereken sadece sitemizde bulunan whastapp butonuna tıklamak ve müşteri temsilcilerimizden tipo90 üyelik bilgilerinizi talep etmek. Sadece 1-2 dakika içerisin de tipo90 kullanıcı adınız ve şifreniz size whatsapp üzerinden gönderilecektir.

Tipo90 hakkın da daha detaylı bilgi için whatsapp numaramızdan yazabilirsiniz…

(Visited 10 times, 1 visits today)

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir