Tipo90 Giriş

Tipo90 sitesine tipo90.com adresinden giriş yapabilir kullanıcı adınızı ve şifreniz ile giriş yaparak oyunlarımızı oynayabilirsiniz.

Tipo90 sitesi kapalı bir devre bahis sitesidir. Direk olarak site üzerinden giriş yapamazsınız. Tipo90.com yazıp girmeye çalıştığınız da karşınıza kullanıcı adı ve şifre isteyen bir sayfa gelir. Kullanıcı adınız ve şifreniz olmadan siteye giriş yapamayacağınız için mutlaka bir tipo90 bayisi ile irtibat içerisin de olmanız gerekiyor

Tipo90 bayisi üzerinden alacağınız kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapabilir ve tipo90 oyunlarını oynayabilirsiniz.

Tipo90.com güncel giriş adresini kullanarak giriş yaptıktan sonra bayiniz aracılığı ile yatırım çekim yapabilirsiniz. İnternet üzerinden üye olup banka ve papara ile yatırım yapıp çekmek isterseniz bayiliğimiz üzerinden direk olarak   üye olabilir ve 7/24 yatırım çekim yapabilirsiniz.

Tüm yatırım ve çekim işlemleri whatsapp güvenlik amaçlı whatsapp numaramız üzerinden oluyor. Yatırımlarınız ve çekimleriniz sadece 5-10 dakika içerinde gerçekleşiyor.

( Yukarıda belirtilen yatırım ve çekim süreleri sadece totobo.net sitesi üzerinden yapacağınız üyelikler için geçerlidir. Bir başka alt bayi olan tipo90.net bayilerinden yapacağınız üyelikler ve yatırım işlemlerinin şartları ve koşulları sadece o bayileri ilgilendirir. )

(Visited 54 times, 5 visits today)

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir